Değişik Yatırım Usulleri İçin Princessbet

Princessbet sitesinde sunulan oyunları oynamaya hazır olduğunuzda, evvel hesabınıza para yatırmanız gerekir. Bu, tümü yatırım sayfasında bulunan birkaç değişik ödeme usulünden birini kullanarak yapılabilir. Burada hem Visa hem de MasterCard alternatiflerinin kullanılabileceğini göreceksiniz. Daha evvel de söylediğimiz gibi, site de çok Bitcoin arkadaşıdır, bu surattan bu Princessbet sanal para ünitesini kullanmaktan çekinmeyin.

Papara ve CepBank’ta birkaç E-Cüzdan olduğunu, Hisse Adaleye’dan ön ödemeli kartların da kullanılabilir olduğunu göreceksiniz. Öbür para yatırma alternatifleri, ötekileri arasında başka alternatifler biçiminde mevcuttur. Bu alternatiflerin çoğunu kullanarak hasılatlarınızı geri sürüklemek de yeterince basittir.

Limit Alternatifleri

Princessbet sitesindeki asgari para sürükleme ölçüyü, 100 TL’dir. İlk operasyon için teknik takviye servisi, 21 yaşında olduğunuzdan ve belirtilen adreste yaşadığınızdan emin olmak için pasaportunuzu ve elektrik faturalarınızı taramanızı isteyebilir. Bu bilgiler 6 ay süresince geçerlidir, daha sonra taramaları teknik takviye servisine yollayarak tekerrür aktüellenmesi gerekir. Princessbet havale operasyonları için bu stil usulleri kullanarak güven de vermektedir.